Naturalne usunięcie ciąży

Przy naturalnym przerwaniu ciąży, musimy pamiętać ,że każda kobieta jest inna i tak będzie jej ciało; wszystko jest wyjątkowe i reaguje w ten sam sposób. Traktowanie naszego ciała naturalnymi źródłami jest bardzo dobrym sposobem, ale ryzyko utrzymuje się i musimy być bardzo ostrożni.


Naturalne metody aborcyjne

 • Czarny Cohosh Herb: jest odpowiedzialny za przygotowanie macicy do wydalenia zarodka lub płodu. Zaleca się spożywanie czerwonego kohosh później, połączenie obu ziół nie gwarantuje przerwania ciąży i może powodować tymczasowe dolegliwości.
 • Witamina C: kwas askorbinowy, znany jako witamina C, stał się opcją przerwania ciąży. Możemy go znaleźć w różnych owocach, takich jak: pomarańcza, mandarynka, cytryna i truskawka. Metoda ta jest zalecana w przypadku ciąż nie dłuższych niż cztery tygodnie i konieczne jest zachowanie spójności w przyjmowaniu pokarmów zawierających witaminę C. Oprócz owoców, ważne jest również, aby wybrać suplementy zawierające kwas askorbinowy w postaci 500-miligramowych tabletek i uzupełnij 12 gramów dziennie.
 • Cynamon: jest dobrze znany ze swojej skuteczności w wywoływaniu aborcji. Powinien być spożywany na surowo, nigdy nie gotowany, aby wykorzystać jego właściwości.
 • Nasiona sezamu: mogą być zanurzone w wodzie w nocy i wypić je rano, zjeść garść z nich lub dodać je do potraw regularnego spożywania może pomóc w procesie.
 • Herbata Ginger: powinna być spożywana dwa razy dziennie, aby osiągnąć spontaniczne poronienie w ciągu kilku dni.
 • Wymuszanie miesiączki: ta alternatywa może być wykonywana kilkoma metodami, jedną z nich jest przyjmowanie kąpieli piankowych z gorącą wodą, ponieważ stymuluje ona cały żeński układ rozrodczy i zwiększa poziom estrogenów prowadzący do obecności miesiączka

Naturalne poronienie

 • Wymuszanie miesiączki: ta alternatywa może być wykonywana kilkoma metodami, jedną z nich jest przyjmowanie kąpieli piankowych z gorącą wodą, ponieważ stymuluje ona cały żeński układ rozrodczy i zwiększa poziom estrogenów prowadzący do obecności miesiączka
 • Ruda: ta roślina, która występuje na ziemi bez upraw, może przyczynić się do przerwania ciąży. Powinieneś umieścić gałąź ruty w litrze wody i pozwolić jej się zagotować. Może być spożywany z cynamonem raz lub dwa razy dziennie.
 • Przepis z rzodkiewką: wraz z pół cytryny, pół pomarańczy, grejpfruta wyciśniętego z dwóch czosnków i cebulą jest upłynniona. Powinien być przyjmowany tylko przez tydzień.
 • Papaja: wskazane jest spożywanie niedojrzałej papai, ponieważ zawiera ona więcej papainy, która osłabia błony podtrzymujące płód. Powinieneś jeść kilka porcji dziennie, aby uzyskać pożądane rezultaty.
 • Angelica: to herbata, która powoduje skurcze. Powinien być spożywany trzy do czterech razy dziennie.
 • Roślina Pennyroyal: jest używana w podobny sposób jak pietruszka. Spożycie może być niebezpieczne, dlatego zaleca się, aby nie robić tego w dużych ilościach i monitorować skutki, które mogą się pojawić, głównie na poziomie wątroby.
 • Korzeń bawełny: interweniuje w wytwarzanie progesteronu i generuje skoordynowane skurcze, aby ułatwić wydalenie płodu

Konsekwencje aborcji domowej

Chociaż wybór naturalnych metod jest korzystny dla naszego zdrowia i generuje zaufanie, nie powinniśmy go nadużywać. Jak każda metoda ma ryzyko i skutki, które mogą wystąpić.

Jeśli cierpisz na jakąkolwiek patologię, taką jak cukrzyca, nadciśnienie lub problemy z wątrobą, wskazane jest, aby nie stosować żadnego z tych leków w domu. Lepiej jest uzyskać informacje u lekarza.

Chęć aborcji w domu niesie ze sobą pewne ryzyko, dlatego decyzja o przerwaniu ciąży nie jest łatwa, a robienie tego w domu nawet bardziej. Przeprowadzenie procesu w domu zwykle przekłada się na to, że odbywa się to za pomocą domowych metod opartych na herbatach, ziołach i owocach (przedstawionych w artykule). Wiele z nich ma nieudane właściwości znane większości, ale z niskimi gwarancjami; poza tym ich konsumpcja różni się w zależności od tego, jak są przygotowywane.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Loading