Gdzie kupić tabletki poronne w Polsce?

Gdzię mogę kupić tabletki poronne w Polsce?

Zobaczmy, gdzie można kupić oryginalny zestaw tabletek poronnych w 2019r.

Aborcja jest opisana jako “celowo zakończony proces ciąży”. Tabletkę poronną można kupić w zagranicznych aptekach internetowych, posiadając odpowiednią receptę. W Polsce funkcjonują dwie organizacje, które zapewniają dostęp do oryginalnych leków. Chęć uzyskania aborcji za pomocą leków na poronienie jest poważnym i odpowiedzialnym krokiem.

W naszym kraju niestety nie można się udać do lekarza/kliniki, żeby usunąć ciążę, ponieważ jest to prawnie zakazane. Efekty tego widać po popularności fraz, które są wpisywane do popularnej wyszukiwarki online:

 • Gdzie kupić oryginalne leki poronne?”
 • “Czy w Polsce można kupić zestaw poronny?”
 • “Gdzie kupić tabletki poronne?”
 • “Tabletki poronne z apteki”
 • “Sprzedam tabletki poronne”

W wynikach wyszukiwarki łatwo zauważyć portale ogłoszeniowe, na których ogłaszają się głównie osoby, skuszone szybkim zyskiem. Niestety nie możemy polecić tego sposobu zamawiania tabletek poronnych, ponieważ większość z nich oferuje tylko Misoprostol w formie Arthrotecu lub oferuje tylko fikcyjnie pełny zestaw poronny (Mifepristone+Misoprostol)

Tabletki poronne- Czechy, Niemcy (kliniki)

W kolejnych wynikach wyszukiwania, możemy się natknąć na kliniki aborcyjne, które znajdują się poza granicami naszego kraju, w tym wypadku mówimy tu o Czechach i Niemczech. Z racji tego, iż prawo w tych krajach zezwala na wzięcie tabletek poronnych do 9 tygodnia ciąży, Polki które mieszkają blisko granic, mają alternatywę do usunięcia ciąży. Ceny niestety są dosyć wysokie, bo sięgają nawet 2000 złotych + koszty transportu.

Aborcja farmakologiczna w Czechach
Aborcja farmakologiczna- Czechy
Tabletki poronne Czechy
Bezpieczne tabletki poronne- Czechy

Legalny zestaw poronny z Women On Web

Każdy chyba w Polsce słyszał o organizacji “Kobiety na Falach”. Poprzez ich kontrowersyjne kampanie reklamowe, organizacja zdobyła rozgłos. W zamian za przekazaną darowiznę na rzecz organizacji kobiet, wysyłają kompletny i oryginalny zestaw poronny. Cena tabletek wynosi ok 90 euro a leki są wysyłane za granicy, co niestety wydłuża czas ich doręczenia do kilkunastu dni roboczych. Organizacja ma również duże problemy ze służbą celną, a ich wysyłki są coraz częściej przechwytywane. Niestety, ale odzyskać taką paczkę od organów celnych jest bardzo ciężko i wiele kobiet rezygnuje z wpłaty darowizny.

Tabletki poronne z Woman World Online (womanworldonline.pl)

Tabletki poronne z Woman World Online

Organizacja Woman World Online i jej oddział w Polsce, z powodzeniem pomagają kobietom w dostępie do bezpiecznej aborcji przy użyciu tabletek poronnych. Możemy liczyć na pomoc/kontakt w języku Polskim. Za zestaw na poronienie trzeba przygotować ok 400zł, można wpłacić darowiznę bezpośrednio na konto bankowe lub wybrać opcję “tabletki za pobraniem”. Ich siedziba mieści się w Holandii (podobnie jak Woman On Web) a wysyłki są realizowane w kilka dni roboczych.

tabletki poronne sklep polska

Strona tej organizacji prowadzi nas apteki internetowej, w której możemy zamówić interesujący nas zestaw. Wyglądem trochę przypomina sklep z tabletkami poronnymi.

Leki z tych organizacji, możemy kupić bez recepty, uprzednio upewniając się o kilku ważnych rzeczach. Musimy znać ulotki medyczne, zarówno Misoprostolu jak i Mifepristone. Powinnaś wiedzieć w którym dokładnie tygodniu ciąży jesteś i jak masz się zachować, biorąc tabletki poronne w domu. Wszystkie potrzebne informacje, możesz bez problemu uzyskać na stronach www.

4 thoughts on “Gdzie kupić tabletki poronne w Polsce?

 1. Olga
  Maj 21, 2019 at 8:21 pm

  Dzięki za fajnie opisane informacje na temat możliwości kupna w Polsce tabletek poronnych. Sama dałam się dwa razy oszukać, kupując leki przez seriwsy ogłoszeniowe

  Reply
 2. magda
  Czerwiec 6, 2019 at 6:41 pm

  Pracowałem jako kelnerka, a mój partner był w pracy, co oznaczało, że nie było go pięć dni w tygodniu. Nie miałem własnego domu. Nie mogłem w żaden sposób poprzeć dziecka, ani tego nie chciałem.

  Kiedy powiedziałem mojej rodzinie, że nie mogę tego zrobić, odwrócili się ode mnie, więc skończyło się na tym, że musiałem przenieść się do wolnego pokoju przyjaciela. Aborcja jest nielegalna w Polsce i nie mogłam sobie pozwolić na podróż do Czech/Niemiec, więc dostałem tabletki od Woman World Online. To było takie straszne oczekiwanie, zastanawiając się, czy zostaną wysłane na adres mojego przyjaciela lub na adres, który musiałam podać w Polsce. Tabletki przyszły i wszystko na szczęście skończyło się pozytywnie

  Reply
 3. Elwira
  Czerwiec 14, 2019 at 10:20 am

  Z women on web tabletki mi nie przyszły ;( czekałam dwa tygodnie i w końcu zatrzymała je służba celna. Troche się obawiam zamiawać gdzie indziej, no ale nie mam wyboru

  Reply
 4. wiola
  Czerwiec 26, 2019 at 2:13 pm

  A gdzie mogę zamówic jakieś oryginalne leki poronne? Ale chodzi mi o tabletki do 12 tygodnia, bo już mam 11;( Nie mogę tego dziecka urodzić, pomóżcie!

  Reply

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Loading